Biz Kimiz ?

40 yılı aşkın ticaret tecrübesine sahip bir şirket olarak, ev tekstili sektöründe kalite ve saflık sunan Herakleia Home markamız altında hizmet vermektedir. Nostaljik seçimlerden modern çizgilere, vintage tasarımlardan klasik ürünlere kadar geniş bir tasarım yelpazesine sahibiz. Her zevke hitap eden ürünlerimizin tamamında, en saf dokunuşu sağlamak için üretimde sadece pamuk ipliği kullanıyoruz.
Ürünlerimizde kullandığımız pamuk ipliği, özel baskı tekniğimizle birleşerek kullanım ömrünü maksimuma çıkarıyor. Sağlıklı yapısı ile kaliteli uykunuz için en iyi zemini hazırlıyoruz. Ev tekstili sektöründe ihtiyacınız olan tüm ürünleri tedarik ettiğimizi vurgulamak isteriz. Bu da size özel bir süreç modeli ile hizmet vermemizi sağlıyor.
Satışlarımız toptan olup, ihtiyaçlarınızı iyi anlayarak, maliyet, ürün kalitesi, sürdürülebilirlik ve teslim tarihlerini göz önünde bulundurarak karşılayacak şekilde çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak amacımız en iyi hizmeti sunmaktır.
Kaliteli ev tekstili ürünleri arıyorsanız, Herakleia Home olarak size en ideal seçenekleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Vizyonumuz
Herakleia Home olarak vizyonumuz, ev dekorasyonu sektöründe küresel bir lider olmaktır. Evlerini zarafet ve konfor cennetlerine dönüştüren birinci sınıf tekstil, mobilya ve dekorasyon ürünleri arayan müşteriler için gidilecek yer olmayı hedefliyoruz. Sürekli gelişim, yenilikçilik ve dünya çapında erişimimizi genişleterek, güzel yaşam alanlarına olan tutkumuzu farklı kültürlere ve bölgelere yaymayı öngörüyoruz.
Tekstil mirasıyla ünlü Denizli'deki merkezimizle, en yüksek standartlarda ürünler sunmak için zengin yerel kaynaklarımızdan ve uzmanlığımızdan yararlanıyoruz. Birinci sınıf malzemeleri özenle seçiyor, yetenekli zanaatkârlarla işbirliği yapıyor ve sunduğumuz her ürünün beklentilerinizi aşmasını sağlamak için detaylara öncelik veriyoruz.
Şık ve sıcak bir ev yaratma konusunda güvenilir ortağınız olarak Herakleia Home'u seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sizi çok çeşitli tekstil, mobilya ve dekorasyon ürünlerimizi keşfetmeye davet ediyoruz. Birlikte, yaşam alanlarınızı güzellik ve konfor dolu bir mabede dönüştürelim. Bugün bizimle iletişime geçin ve dünya çapında evleri güzelleştirme yolculuğumuzda bize katılın.
Misyonumuz
Herakleia Home olarak misyonumuz, müşterilerimize benzersiz bir ev dekorasyonu deneyimi sunmaktır. Her türlü yaşam alanının ambiyansını yükselten çok çeşitli yüksek kaliteli tekstil, mobilya ve dekorasyon ürünleri sunmayı hedefliyoruz. Kusursuz işçilik, zarif tasarımlar ve müşteri memnuniyeti taahhüdünü birleştirerek, benzersiz kişiliğinizi ve zevkinizi yansıtan ilham verici ve şık ortamlar yaratmayı hedefliyoruz.
Bizim değerlerimiz
Müşteri memnuniyetinden ödün vermemek.
Doğaya ve insana saygılı üretimi sürekli kılmak.
Sürdürülebilirliği hayatın içine entegre etmek.
İhracatımız ile ülkemizin ekonomik kalkınmasında aktif rol almak.
Terminlere sadık kalarak duyarlı olmak.
Çalışma arkadaşlarımızın mutluluğuna önem vererek üst düzey çalışan memnuniyeti sağlamak.

MİSYONUMUZ

Doğal Dokular

Doğadan ilham alarak üretilmiş, kaliteli ve şıklığı bir araya getirerek benzersiz bir deneyim.

Zamansız Tasarım

Herakleia Home'un zamansız tasarımları, modern ve klasik öğeleri ustalıkla birleştirerek şıklığı her döneme taşıyor.

Konforlu Kullanım

İnce detaylar, yumuşak dokular ve özenle seçilmiş malzemeler, her anınızı konforlu ve keyifli kılmak için tasarlanmıştır.